Karaļūdens 05

by Karaļūdens

/
 • Vienas dāvanu kartes cena ir €40, tā ir derīga vienas dziesmas ierakstam un tās pēcapstrādei, vokāla ierakstam atvēlot ne ilgāk kā stundu. Ja zināms, ka dziesmas ierakstam nepieciešams vairāk laika, var iegādāties dāvanu karti arī 2, 3 vai 4 stundām, par katru stundu piemaksājot 15 EUR.

  Jebkura uz oriģinālas mūzikas pavadījuma ierakstīta dziesma pretendē uz iekļūšanu nākamajā Karaļūdens izlasē.
  ships out within 3 days

    €40 EUR or more 

   

 • Streaming + Download

  Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

    name your price

   

1.
2.
02:59
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

about

Visas dziesmas ierakstītas Dirty Deal Audio HQ studijā, laika posmā no 2014. gada 1. septembrim līdz 2014. gada 1. decembrim.

Dziesmu atlase tika veikta ar mērķi pēc iespējas precīzāk atspoguļot studijā radīto materiālu, motivēt pašus izpildītājus un arī veicināt sadarbību starp latviešu reperiem un bītmeikeriem (izlasē tiek iekļautas tikai dziesmas ar oriģinālpavadījumiem), īpaši uzsverot to, cik dažādi ir gan izpildītāji, gan viņu radītā mūzika.

IZPILDĪTĀJIEM: Izlasē iespējams iekļūt, ierakstoties DDA HQ skaņu ierakstu un apstrādes studijā: dirtydealaudio.lv/studio

Foto — Kristaps Puķītis

Papildinājums: Karaļūdens 05 @ dirtydealaudio.lv:
dirtydealaudio.lv/karaludens05/

credits

released December 1, 2014

tags

license

all rights reserved

about

Karaļūdens Rīga, Latvia

"Karaļūdens" izdod "Dirty Deal Audio HQ" (DDA HQ) studijā tapušos hiphopa skaņdarbus, lai atbalstītu repa izpildītājus un hiphopa kustību kopumā.

"Karaļūdens" izlases tiek izdotas reizi ceturksnī.

Vairāk par studiju:
dirtydealaudio.lv/studio
... more

contact / help

Contact Karaļūdens

Streaming and
Download help

Redeem code