Karaļūdens 01

by Karaļūdens

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

about

Izlasē apkopoti skaņdarbi, kas 2013. gada rudenī ierakstīti Dirty Deal Audio skaņu ierakstu un apstrādes studijā (DDA HQ).

Dziesmu atlase tika veikta ar mērķi pēc iespējas precīzāk atspoguļot studijā radīto materiālu, motivēt pašus izpildītājus un arī veicināt sadarbību starp latviešu reperiem un bītmeikeriem (izlasē tiek iekļautas tikai dziesmas ar oriģinālpavadījumiem), īpaši uzsverot to, cik dažādi ir gan izpildītāji, gan viņu radītā mūzika.

Eliots "Zārki" youtu.be/BQ2UdBUs7kI
Ashnikko "Damsel" youtu.be/RiH23Kel7SQ
Edavārdi "5000" youtu.be/Z7eYbB147Qo

Šī izlase ir tikai viens no veidiem kā "Dirty Deal Audio" un "Karaļūdens" nākotnē atbalstīs hiphopa izpildītāju izaugsmi un izdotā materiāla izplatīšanu. DDA HQ ir "Dirty Deal Audio" pārvaldībā esošā un ar "Brigādes" programmas palīdzību izveidotā skaņu ierakstu un apstrādes studija, kuras durvis klientiem oficiāli tika atvērtas šī gada 1. septembrī. Trīs mēnešu laikā šeit ir tapusi lieliska mūzika, reklāmu skaņu celiņi un balss ieraksti dažādām vajadzībām, kā arī izdošanai sagatavotas vairākas relīzes.

Vairāk par to, kas ir DDA HQ, kā mūs atrast, un ar ko mēs nodarbojamies, meklē šeit: dirtydealaudio.lv/studio/. Tuvākajā nākotnē DDA HQ piedāvās ne tikai ierakstu pakalpojumus, bet arī iespēju ērti iegādāties bītus jeb hiphopa pavadījumus, tādējādi nodrošinot repa izpildītājus ar visu nepieciešamo, lai pie mums radītu dziesmu no idejas līdz pabeigtam produktam.

Tuvojoties svētku sezonai, "Dirty Deal Audio" piedāvās iespēju iegādāties dāvanu kartes studijas pakalpojumiem. Vairāk informācijas — pavisam drīz!

Liels paldies Robertam Galviņam (vimeo.com/3542423) par "Karaļūdens" vizuāļiem!

credits

released December 1, 2013

tags

license

all rights reserved

about

Karaļūdens Rīga, Latvia

"Karaļūdens" izdod "Dirty Deal Audio HQ" (DDA HQ) studijā tapušos hiphopa skaņdarbus, lai atbalstītu repa izpildītājus un hiphopa kustību kopumā.

"Karaļūdens" izlases tiek izdotas reizi ceturksnī.

Vairāk par studiju:
dirtydealaudio.lv/studio
... more

contact / help

Contact Karaļūdens

Streaming and
Download help

Redeem code